ELEKTROIEKĀRTAS REMONTS

Elektroiekārta ir galvenā un vissarežģītākā jebkuras mūsdienu automašīnas sastāvdaļa

Mūsdienu automašīnās elektroiekārta ir viena no svarīgākajām un sarežģītākajām komponentēm. Šī sistēma ir atbildīga par daudzu funkciju nodrošināšanu, kas nepieciešamas, lai automašīna varētu darboties pareizi. Elektroiekārta ietver akumulatoru, ģeneratoru, vadības ierīces, vadus, sensorus un daudzus citus elementus, kas nodrošina elektroenerģijas pārnešanu un regulēšanu visā automašīnā.

blog24 -

Tomēr elektroiekārtai ir tendence radīt problēmas, kas var ietekmēt automašīnas darbību. Šeit ir daži iemesli, kāpēc var rasties problēmas ar automašīnas elektroiekārtu:

 • Automašīnas akumulators ir novecojis: Akumulatoram ir ierobežots kalpošanas laiks, un laika gaitā tas zaudē spēju uzturēt pietiekamu enerģijas daudzumu. Vecs akumulators var radīt grūtības automašīnas iedarbināšanā un uzturēšanā.
 • Auto akumulators bieži izlādējas pastāvīgas un lielas slodzes dēļ: Ja automašīna tiek izmantota, nepārtraukti nodrošinot enerģijas patēriņu, piemēram, mūzikas atskaņošanu vai elektronisko ierīču uzlādēšanu, tas var iztukšot akumulatoru un izraisīt slodzes problēmas.
 • Nepietiekams līmenis vai nepietiekams elektrolītu blīvums: Akumulatoram ir nepieciešams pareizs elektrolītu līmenis un blīvums, lai nodrošinātu optimālu darbību. Ja elektrolītu līmenis ir nepietiekams vai blīvums nav pareizs, tas var novest pie akumulatora darbības traucējumiem.
 • Elektrolīts noplūst virsbūves plaisas dēļ: Ja automašīnas virsbūve ir bojāta vai ir plaisas, tas var izraisīt elektrolīta noplūdi, kas var ietekmēt akumulatora darbību un var rasties problēmas ar elektroiekārtu.
 • Bojāts ģenerators un startera stāvoklis: Ģenerators ir atbildīgs par elektroenerģijas ražošanu, lai uzlādētu akumulatoru un nodrošinātu elektrību automašīnas sistēmām. Starteris ir atbildīgs par dzinēja ieslēgšanu. Bojāts ģenerators vai starteris var novest pie elektroenerģijas trūkuma vai problēmām ar automašīnas darbību.
 • Vadu pārrāvums un citas pazīmes: Vadu pārrāvumi, korozija vai savienojumu problēmas var novest pie elektroiekārtas traucējumiem vai pat pilnīgas darbnespējas.

Ja saskaraties ar problēmām ar automašīnas elektroiekārtu vai nepieciešams elektroiekārtas remonts, ir svarīgi vērsties pie kvalificētiem speciālistiem automašīnu apkopes centrā. Mūsu automašīnu aprūpes centrs ir pieredzējuši profesionāļi, kas specializējas elektroiekārtu remontā. 

Mēs piedāvājam šādus remonta pakalpojumus:

 • Akumulatora pārbaude un nomaiņa: Mūsu speciālisti pārbauda akumulatora stāvokli, veic nepieciešamos testus un, ja nepieciešams, veic akumulatora nomaiņu.
 • Motora vadības ierīces nomaiņa: Ja ir problēmas ar motora vadības ierīcēm, mēs veicam to nomaiņu ar kvalitatīvu un saderīgu ierīci.
 • Kloķvārpstas stāvokļa sensora un sadales vārpstas nomaiņa: Ja ir problēmas ar sensoriem vai sadales vārpstu, mēs veicam to nomaiņu ar jauniem un pareizi funkcionējošiem komponentiem.
 • Ģeneratora nomaiņa: Ja ģenerators ir bojāts vai nespēj nodrošināt pareizu enerģijas ražošanu, mēs veicam tā nomaiņu ar jaunu un efektīvu ģeneratoru.
 • Kļūdas kodu nolasīšana: Izmantojot modernas diagnostikas iekārtas, mēs nolasām kļūdas kodus no automašīnas datora, kas palīdz noteikt problēmas avotu un veikt nepieciešamos remonta pasākumus.
 • Drošinātāja nomaiņa: Ja automašīnas drošinātājs ir bojāts vai nedarbojas pareizi, mēs veicam to nomaiņu ar jaunu un atbilstošu drošinātāju.
 • Releju nomaiņa: Relejas ir svarīgi elektroiekārtas komponenti, kas nodrošina strāvas pārnešanu starp dažādiem elementiem. Ja relejas ir bojātas, mēs veicam to nomaiņu ar jaunām un pareizi funkcionējošām relejām.
 • Elektroinstalācijas remonts: Ja ir vadu pārrāvumi, korozija vai citi elektroinstalācijas problēmu simptomi, mēs veicam nepieciešamos remontus, lai atjaunotu pareizu elektrisko savienojumu un funkcionalitāti.
 • Startera remonts un nomaiņa: Ja starteris ir bojāts vai nespēj pareizi ieslēgt dzinēju, mēs veicam tā remontu vai nomaiņu ar jaunu un efektīvu starteri.
 • Lampu nomaiņa: Ja automašīnas lampas ir izdegušas vai bojātas, mēs veicam to nomaiņu ar jaunām.
 • Lukturu regulēšana: Lukturi ir svarīgs drošības elements, un pareiza lukturu regulēšana ir būtiska, lai nodrošinātu labu redzamību un novērstu citu satiksmes dalībnieku apdraudējumu. Mēs veicam lukturu regulēšanu, lai nodrošinātu optimālu gaismas izstarošanu.
 • Ģeneratora remonts: Ja ģenerators nav pilnībā bojāts, mēs veicam remontdarbus, lai atjaunotu tā darbību un efektivitāti.
 • Apkārtējās vides temperatūras sensora nomaiņa: Apkārtējās vides temperatūras sensors ir svarīgs, lai automašīna varētu pareizi reaģēt uz apkārtējo temperatūru un veikt nepieciešamos pielāgojumus. Ja sensors ir bojāts, mēs veicam to nomaiņu ar jaunu un precīzu sensoru.
 • Motoreļļas līmeņa sensora nomaiņa: Motoreļļas līmeņa sensors nodrošina informāciju par motoreļļas līmeni un kvalitāti. Ja sensors nav precīzs vai bojāts, mēs veicam to nomaiņu.
 • Tukšgaitas sensora nomaiņa: Tukšgaitas sensors ir atbildīgs par motoru vadības sistēmas darbību tukšgaitas režīmā. Ja sensors ir bojāts vai nedarbojas pareizi, mēs veicam to nomaiņu.

Mūsu automašīnu apkopes centra speciālisti ir labi apmācīti un pieredzējuši šajā jomā, un mēs garantējam kvalitatīvu darbu.
Tātad, ja Jums ir nepieciešams elektroiekārtas remonts, droši vērsieties pie mūsu automašīnu aprūpes centra speciālistiem pa tālruni +371 28363634. Mēs nodrošināsim profesionālu pieeju, atbilstošus remonta pasākumus un labāko rezultātu, lai Jūs būtu apmierināts ar mūsu darbu!