VĒJSTIKLU MAIŅA

Nodrošini sev drošību un skaidru redzamību ceļā

Lai gan vējstikls ir viens no automašīnas svarīgākajiem elementiem, tas bieži tiek novērtēts tikai tad, kad rodas problēmas. Plaisas un skrāpējumi vējstiklā var rasties dažādu iemeslu dēļ, piemēram, šķembas, klintis vai citi cietie priekšmeti, kas tiek izmesti pret vējstiklu, temperatūras izmaiņas vai pat korozijas procesi. Tāpēc nav nekas neparasts, ka ikviens autovadītājs agrāk vai vēlāk saskaras ar vajadzību mainīt vējstiklu.

Vējstikla bojājumi ne tikai samazina redzamību, bet arī samazina automašīnas strukturālo integritāti un drošību. Tas var ietekmēt arī aerodinamiku un automašīnas kopējo izskatu. Tādēļ, ja atklājat plaisas vai skrāpējumus vējstiklā, ir svarīgi veikt vējstikla nomaiņu, lai nodrošinātu drošību un skaidru redzamību ceļā.

Mūsu autoservisa centrs piedāvā dažādus pakalpojumus saistībā ar vējstiklu nomaiņu. Mēs esam specializējušies vējstiklu remontā, nomaiņā un plaisu labošanā. Mūsu profesionālie meistari nodrošinās augstas kvalitātes darbu, izmantojot modernus rīkus un tehniku. Mēs strādājam tikai ar augstas kvalitātes vējstikliem, kas atbilst visiem drošības standartiem.

blog27 -

Kā notiek vējstikla nomaiņa?

  1. Tiek noņemti visi dekoratīvie elementi, kas varētu traucēt vējstikla nomaiņai.
  2. Vecais vējstikls tiek demontēts, un korpusa rāmis tiek attīrīts no netīrumiem un putekļiem.
  3. Jaunajam vējstiklam tiek attaukota virsma, un uz keramikas malas tiek uzklāts aktivizētājs un grunts.
  4. Jaunais vējstikls tiek uzstādīts un piestiprināts ar īpašu līmi, kas nodrošina drošu fiksāciju.

Mūsu autoserviss garantē kvalitatīvu un drošu vējstiklu nomaiņu. Mēs izmantojam tikai profesionālus materiālus un rīkus, kas nodrošina ilgstošu izturību un optimālu drošību. Mūsu meistari ir pieredzējuši un apmācīti veikt precīzus un uzmanīgus darbus.

Mēs pievēršam uzmanību arī cenu konkurētspējai, lai nodrošinātu klientiem labāko vērtību par ieguldīto naudu. Mūsu mērķis ir nodrošināt pilnīgu klientu apmierinātību gan ar mūsu darba kvalitāti, gan arī ar cenu.

Ja ir atgadījies tas, ka Jums ir nepieciešama vējstikla nomaiņa vai remonts, nekautrējieties sazināties ar mūsu autoservisa centru. Mēs sniegsim Jums profesionālu palīdzību, lai atjaunotu drošību un skaidru redzamību Jūsu automašīnā.