Auto evakuators

Neatkarīgi no tā, kas ar automobili ir atgadījies, mēs sniegsim lētus auto evakuatora pakalpojumus pie jebkuriem laika apstākļiem 24 stundas diennaktī, izbraucot uz jebkuru Latvijas vietu.

Mēs sniedzam auto evakuācijas pakalpojumus:

  • Latgalē
  • Rīgā
  • Daugavpilī
  • Ventspilī un citās pilsētās.

Auto evakuatora cenas Rēzeknes robežās ir sākot no 50,00 eiro, bet aiz robežām tikai 1,50 (viens) eiro ar 21% PVN par kilometru.

Mēs piedāvājam evakuācijas un pārvadājumu pakalpojumus:

moto -
Motociklu
car -
Vieglo automobiļu
hback -
Krosoveru
truck -
Kravas automobiļu līdz 3,5 tonnām
offroad -
Džipu
bus -
Mikroautobusu
image -
evac img1 -
Izsaukt
auto evakuatoru +371 20 35 20 35

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādiem dokumentiem man jābūt līdzi, lai evakuētu manu automobili?
Pirms automobiļa uzkraušanas uz evakuatora Jums ir jāuzrāda mūsu darbiniekam transporta līdzekļa reģistrācijas apliecība, kā arī vadītāja apliecība vai arī Latvijas Republikas pilsoņa pase.
Vai man ir jāpavada savs transporta līdzeklis pie tā evakuēšanas?
Ja Jūs vēlaties, varat personīgi sekot līdzi Jūsu automobiļa evakuēšanas procesam. Klients var sēdēt evakuatora salonā un sekot līdz automobiļa izkraušanas vietai, vai arī pats braukt uz vietu, kur mašīnai ir jānonāk. Visbiežāk auto vadītājs aizpilda speciālu automobiļa transportēšanas pilnvaru un nodod visus nepieciešamos dokumentus evakuācijas dienesta speciālistam. Pēc tam mašīnu nogādā pēc norādītās adreses.
Evakuators nepieciešams nekavējoties un nav laika gaidīt! Cik daudz laika paies, līdz ieradīsies tehnika?
Tehnika izsaukuma vietā ieradīsies 20-40 minūšu laikā. Gaidīšanas laiks var palielināties, ja pilsētas ielā ir izveidojušies sastrēgumi.āpiemaksā, izsaucot evakuatoru ārpus Rēzeknes robežām? Evakuatora izsaukuma cenas ārpus Rēzeknes robežām ir atkarīgas no attāluma. Tiklīdz Jūs nosauksiet operatoram savu atrašanās vietu, Jums tūlīt paziņos pakalpojuma cenu. Cena par vienu kilometru pie mums maksā 1,50 (viens) eiro ar 21% PVN.
Esmu izsaucis evakuatoru, taču pēc laika sapratu, ka ar problēmu pats tikšu galā. Vai man piespriedīs maksāt soda naudu?
Ja Jūs jau esat izsaucis evakuatoru, taču sapratis, ka ar problēmu pats tiksiet galā, tad pēc iespējas ātrāk zvaniet mūsu operatoram par pasūtījuma atcelšanu. Ja to neizdara laikus, Jums būs jāapmaksā mūsu vadītāja izdevumi, kurš pie Jums steidzās. Nonākot sarežģītā ceļu satiksmes situācijā – vienkārši sazinieties ar mums un mēs nekavējoties nosūtīsim auto evakuatoru uz izsaukuma vietu.