BMW


BMW ir vācu premium klases automašīnu zīmols, kas pazīstams ar savu inženierijas meistarību, dinamiskām braukšanas īpašībām un eleganto dizainu. Zīmols piedāvā plašu automašīnu klāstu, tostarp tādas populāras sērijas kā BMW 1, 3 un 5 sērijas. Šeit apskatīsim vairākus BMW modeļus un to rezerves daļu pieejamību.

BMW 1 sērija E81 ir kompakta klases hatchback modelis, kas ražots no 2004. līdz 2011. gadam. Šis modelis ir iecienīts pateicoties savai izcilajai vadāmībai un efektīvajam dzinēju klāstam. Jaunas vai lietotas auto rezerves daļas šim modelim ir pieejamas auto veikalos un auto rezerves daļu interneta veikalos. Lētas rezerves daļas var atrast arī detaļu šrotos, piemēram, auto šrots Rezēknē vai www.evrotrans.lv.

BMW 3 sērija E46 ir viens no visu laiku populārākajiem BMW modeļiem, kas ražots no 1998. līdz 2006. gadam. Šis modelis ir pazīstams ar savu sportisko sniegumu un augsto uzticamību. Rezerves daļas BMW 3 E46 ir plaši pieprasītas, un tos var iegādāties gan jaunus, gan lietotus, izmantojot tīmekļa resursus vai vietējos auto veikalos.

BMW 3 sērija E91 ir universāls, kas piedāvā vairāk vietas un funkcionalitāti. Ražots no 2005. līdz 2012. gadam, tas nodrošina labu kompromisu starp praktiskumu un BMW raksturīgo braukšanas dinamiku. Rezerves daļas šim modelim var atrast internetā vai izmantot lietotas auto rezerves daļas no dažādiem šrotiem un detaļu veikaliem.

BMW 5 sērija piedāvā vairākus populārus modeļus:

– E39 (1995–2003): Šis modelis ir slavens ar savu izcilu braukšanas komfortu un izturību. Lietotas Audi rezerves daļas un jaunas daļas šim modelim ir pieejamas dažādos auto rezerves daļu veikalos un interneta veikalos.

– E60 un E61 (2003–2010): Šie ir modernāki ar vairāk tehnoloģiskiem risinājumiem. E60 ir sedans, kamēr E61 ir universāls. Šīm automašīnām nepieciešamas specifiskas rezerves daļas, kas bieži vien ir pieejamas specializētajos BMW rezerves daļu veikalos.

– F10 un F11 (2010–2017): F10 ir jaunākas paaudzes sedans, kamēr F11 ir tā universāla versija. Abi modeļi piedāvā vēl lielāku tehnoloģiju integrāciju un augstāku drošības līmeni.

Auto rezerves daļas šiem BMW modeļiem var atrast, izmantojot resursus kā auto rezerves daļas interneta veikals un lietotas auto rezerves daļas, kas palīdzēs saglabāt šo automašīnu teicamā stāvoklī. Ja meklējat rezerves daļas, iespējams, vēlēsieties apmeklēt vietnes kā www.evrotrans.lv, kas piedāvā plašu izvēli gan jaunām, gan lietotām daļām par pievilcīgām cenām.