Piegādes veidi

Piegādes veidi

DPD un UPS piegādes servisi – Jūsu auto daļu piegāde visā pasaulē

Mūsdienās, kad mobilitāte un ātrums ir svarīgāki nekā jebkad, DPD un UPS piedāvā uzticamus risinājumus auto daļu piegādei gan Baltijas valstīs, gan starptautiskā līmenī. Ar DPD serviss, jūs varat viegli sekot savam sūtījumam, izmantojot funkcijas kā DPD izseko, DPD izsekot un DPD sekot, kas nodrošina pilnīgu kontroli un pārredzamību pār sūtījuma statusu.

Papildus tam, UPS piegāde palīdz nodrošināt, ka jūsu auto daļas sasniedz jebkuru pasaules stūri droši un savlaicīgi. UPS izsekošana ir viegli pieejama un ļauj jums jebkurā brīdī zināt, kur atrodas jūsu sūtījums.

Mēs saprotam, ka ātra un efektīva piegāde ir būtiska, tāpēc piedāvājam arī piegāde mājās pakalpojumu, kas ir īpaši ērts, ja vēlaties saņemt auto daļas tieši pie savas mājas durvīm. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams nosūtīt daļas uz kādu no Baltijas valstīm vai uz ārzemēm, mūsu DPD sūtījumi uz ārzemēm pakalpojums garantē, ka jūsu preces tiks piegādātas ātri un bez problēmām.

Izvēloties mūsu pakalpojumus, jūs varat būt droši, ka jūsu auto daļas tiks piegādātas laicīgi un ar augstu apkalpošanas kvalitāti. DPD un UPS – jūsu uzticamie partneri auto daļu piegādē.

Preces tiek piegādātas ar DPD un UPS kurjerpastiem.

Baltijas valstīs piegādes laiks – 1 darba diena, ja sūtījums tiek veikts līdz 16:00.

Citās pasaules valstīs, preces, tiek piegādātas 3-10 darba dienu laikā, atkarībā no izvēlētās valsts.

DPD piegāde – pakas numurs e-pastā, izsekošana – https://www.dpdgroup.com/lv/mydpd/my-parcels/search

UPS piegāde – pakas numurs e-pastā + vēstulē pircējam, izsekošana – https://www.ups.com/track?loc=en_US&requester=QUIC/

Piegādes veidi 1
Piegādes veidi 3