AUTOKRĀSOŠANA

Kvalitatīva automašīnas krāsošana profesionāļu rokās

Automašīnas skaistums un izturība nav tikai saistīti ar tās tehnisko stāvokli un darbību, bet arī tās vizuālo izskatu. Lai nodrošinātu, ka Jūsu auto izskatās kā jauns un atbilst Jūsu gaumei, nepieciešama kvalitatīva virsbūves krāsošana. EVRO TRANS autoservisā mēs piedāvājam augstas kvalitātes automašīnas krāsošanas pakalpojumus, kas tiek veikti ar lielu precizitāti un pieredzi. 

Mūsu speciālisti ir apbruņoti ar daudzu gadu pieredzi un zināšanām automašīnu krāsošanas jomā. Mēs pievēršam īpašu uzmanību katram detalizējumam, lai nodrošinātu vienmērīgu un izcilu rezultātu. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs izmantojam tikai mūsdienīgus un kvalitatīvus materiālus, kas ir pārbaudīti laika gaitā.

Automašīnas krāsošanas process ietver vairākas svarīgas darbības:

 • Sagatavošana: Sākotnēji, pirms sākas krāsošana, automašīna tiek sagatavota. Tas ietver visu lieko priekšmetu un detaļu noņemšanu, kas netiek krāsotas, piemēram, logu sāniņus, lukturus, emblēmas un citas plastmasas vai metāla detaļas. Turklāt, tiek veikta rūpīga tīrīšana, lai noņemtu netīrumus, eļļu un citus piesārņojumus no virsmas, kas jākrāso.
 • Lietojuma noņemšana: Ja uz automašīnas ir veca krāsa vai defekti, tiek veikta vecās krāsas noņemšana. Tas var ietvert krāsas slīpēšanu, šķidrumu vai želatīna krāsu noņemšanu, kā arī citus ķīmiskos procesus, lai sagatavotu virsmu jaunai krāsošanai.
 • Sagatavošana pirms krāsošanas: Viss kas netiek krāsots tiek pārklāts ar plēvi un līmlenti, lai krāsošanas procesa laikā netiktu izsmērētas citas automašīnas detaļas un priekšmeti.
 • Pamata pārklājums: Pēc tam, kad virsma ir sagatavota, tiek uzklāts pamatkrāsas pārklājums. Tas nodrošina pamatu jaunajai krāsai, aizsargā metāla virsmu no korozijas un palīdz nodrošināt vienmērīgu krāsu pielietošanu.
 • Krāsošana: Kad pamata pārklājums ir izžuvis, sākas galīgā krāsošanas procedūra. Tiek izvēlēta un uzklāta vēlamā krāsa, izmantojot piemērotu tehnoloģiju, piemēram, krāsošanu ar gaisa padevi vai elektrostatisko krāsošanu. Vairāki slāņi tiek uzklāti, lai nodrošinātu vienmērīgu krāsu un apvalku.
 • Gala pārklājums: Pēc tam, kad krāsa ir uzklāta un izžuvusi, tiek uzklāts skaidrinātājs, kas palīdz nodrošināt spīdumu un aizsargāt krāsu no ārējiem faktoriem. Pēc tam var tikt veikts vēl viens slānis aizsargpārklājuma, kas uzlabo krāsas noturību un nodrošina ilglaicīgu aizsardzību.
 • Pulēšana: Pēdējais solis ir pabeigšanas darbi un pulēšana, lai iegūtu spīdumu un vienmērīgu izskatu.
unnamed 1 -

Mēs piedāvājam:

 • Virsbūves krāsošanu: Mēs nodrošinām augstas kvalitātes virsbūves krāsošanu, kas atjaunos Jūsu automašīnas izskatu un aizsargās to no vides ietekmes.
 • Bampera krāsošana un remonts: Bamperi bieži cieš bojājumus un skrāpējumus. Mēs veicam gan bampera krāsošanu, gan remontu, lai atjaunotu to oriģinālo izskatu.
 • Automobiļa remonts pēc avārijas: Ja Jūsu automašīna ir cietusi negadījumā, mēs piedāvājam kvalitatīvu remontu, ieskaitot virsbūves krāsošanu, lai atjaunotu tās vizuālo stāvokli.
 • Virsbūves rūsas likvidēšana: Rūsa var nopietni ietekmēt automašīnas izskatu un struktūru. Mēs nodrošinām efektīvu rūsas likvidēšanu un krāsošanu, lai Jūsu auto atkal spīdētu.
 • Auto restaurācija: Ja Jums ir vēlme atjaunot savu automašīnu – mūsu speciālisti veiks restaurācijas darbus, ieskaitot krāsošanu, lai atjaunotu tās sākotnējo šarmu.
 • Auto detaļu krāsošana: Mēs piedāvājam arī auto detaļu krāsošanas pakalpojumus, lai atjaunotu to izskatu vai pielāgotu to saskaņā ar Jūsu vēlmēm.
 • Auto skrāpējumu likvidēšana: Skrāpējumi uz automašīnas var samazināt tās vizuālo pievilcību. Mēs veicam skrāpējumu likvidēšanu un krāsošanu, lai atjaunotu tās nevainojamo izskatu.

Mūsu autoservisa galvenais mērķis ir nodrošināt Jums izcilu rezultātu un apmierināt Jūsu vēlmes attiecībā uz automašīnas krāsošanu. Mēs garantējam, ka mūsu speciālisti veiks darbus ar rūpību un precizitāti, lai Jūsu auto atkal izskatītos kā jauns.

Sazinieties ar mums jau tagad, lai uzzinātu vairāk par mūsu automašīnas krāsošanas pakalpojumiem!