Virsbūves detaļu nomaiņa

Automašīnas izskata un drošības faktors

Automašīnas virsbūves detaļas ir jāmaina daudzu iemeslu dēļ. Negadījumi, cietu priekšmetu krišana vai intensīvi bezceļu apstākļi var radīt dažādus bojājumus un virsbūves konstrukcijas deformācijas. Šie defekti, ja tos atstāj nepamanītus vai neatjauno, var novest pie automašīnas nesošo konstrukciju stipruma samazināšanos, salona komforta pasliktināšanos un izskata nevienmērīgumu. Lai saglabātu automašīnas integritāti un atjaunotu virsbūves detaļu funkcionālo stāvokli, ir svarīgi vērsties pie profesionāliem automašīnu apkopes centriem.

Virsbūves detaļu nomaiņa 1

Kādos gadījumos nepieciešama virsbūves detaļu nomaiņa?

 1. Dziļas plaisas un metāla plīsumi: Ievērojami bojājumi virsbūvē var rasties, ja automašīna ietriecas vai saduras ar šķēršļiem. Dziļas plaisas un metāla plīsumi liecina par nopietniem bojājumiem, kas prasa virsbūves detaļu nomaiņu.
 2. Lielas iespiedumu zonas un laku pārklājuma bojājumi: Ja automašīnas virsbūvi ir skaris spēcīgs trieciens vai cietie priekšmeti, tas var radīt lielas iespiedumu zonas un bojāt laku pārklājumu. Šādi bojājumi samazina automašīnas estētisko izskatu un ir jānovērš ar virsbūves detaļu nomaiņu.
 3. Pilnīga sabrukšana un citi bojājumi: Dažos gadījumos automašīnas virsbūve var būt pilnīgi sabrukusi vai cieši saistīta ar citām bojātām detaļām. Šādos gadījumos ir nepieciešama pilnīga virsbūves detaļu nomaiņa.

Ir svarīgi saprast, ka nelielus defektus un deformācijas var būt iespējams atjaunot, taču nopietnu bojājumu gadījumā labākā risinājuma būs virsbūves detaļu nomaiņa. Tas nodrošinās optimālu drošību, izskatu un automašīnas funkcionālo stāvokli.

Virsbūves detaļu nomaiņas process:

Virsbūves detaļu nomaiņa prasa dažādus darbus, kas jāveic speciālistiem automašīnu apkopes centrā. Šie darbi ietver:

 • Pārseguma, bufera, spārna un sliekšņa demontāžu: Sākumā jādemontē bojātās detaļas, lai veiktu to nomaiņu ar jaunām, veselām virsbūves detaļām.
 • Virsbūves detaļu izvēli automašīnas krāsai: Pirms nomaiņas ir jāizvēlas jaunas virsbūves detaļas, kas atbilst automašīnas krāsai. Tas nodrošinās vienmērīgu izskatu un harmonisku automašīnas izskatu pēc remonta.
 • Atsevišķu elementu montāža un nostiprināšana: Jaunas virsbūves detaļas ir jāuzstāda pareizi, nodrošinot pareizu montāžu un nostiprināšanu. Tas garantēs drošību un pareizu virsbūves struktūras darbību.

Ģeometrijas pārbaude un novēršana:

Pēc virsbūves detaļu nomaiņas ir svarīgi veikt arī ģeometrijas pārbaudi un novērst iespējamos nesošās konstrukcijas izkropļojumus. Tas nodrošinās, ka automašīnas struktūra ir pareizi novietota un darbojas optimāli.

Mūsu apkalpošanas servisa centrā EVRO TRANS strādā liels skaits kvalificētu darbinieku, kuriem ir pieredze arī ārvalstu zīmolu auto tehniskajā apkopē. Mēs specializējamies Volvo, BMW un citu zīmolu virsbūves remontā. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes remontdarbus un apkopi automašīnas virsbūvei, garantējot klientu apmierinātību.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst:

 • Virsbūves remonta darbi;
 • Apdrošināšanas remonts;
 • Auto remonts un krāsošana;
 • Virsbūves ģeometrijas atjaunošana;
 • Virsbūves metināšana;
 • Auto metināšanas darbi;
 • Iespiedumu likvidēšana;
 • Auto rāmja taisnošana;
 • Auto nesošo elementu remonts un metināšana;
 • Virsbūves detaļu nomaiņa;
 • Virsbūves taisnošana;
 • Virsbūves ģeometrijas stenda izmantošana.

Ja Jums ir nepieciešams nomainīt automašīnas virsbūves detaļas, nekavējoties sazinieties ar mūsu autoservisu. Mēs piedāvājam plašu virsbūves rezerves daļu klāstu, tostarp piemērotus lonžeronus un citus virsbūves elementus dažādu automašīnu zīmolu un modeļu remontam. Uzticiet savu “dzelzs zirgu” mūsu profesionāļiem, un mēs nodrošināsim kvalitatīvu un drošu remontu par izdevīgu cenu.