FORD


Ford ir viens no vadošajiem automašīnu ražotājiem pasaulē, kas pazīstams ar savu inovatīvu dizainu, drošību un tehnoloģijām. Ford piedāvā plašu klāstu dažādām vajadzībām un gaumei. Apskatīsim vairākus Ford modeļus, kas ir populāri dažādos segmentos.

Ford Galaxy ir plašs un komfortabls MPV (Multi-Purpose Vehicle), kas pirmo reizi tika ieviests 1995. gadā. Galaxy ir ideāli piemērots lielām ģimenēm, jo piedāvā plašu iekštelpu un sēdvietas līdz pat septiņiem pasažieriem. Tas ir slavens ar savu braukšanas komfortu un funkcionalitāti. Jaunas vai lietotas auto rezerves daļas Ford Galaxy ir pieejamas dažādos auto veikalos un auto rezerves daļu interneta veikalos, piemēram, www.evrotrans.lv, kur var atrast dažādas detaļas, lai saglabātu automašīnas izcilu stāvokli.

Ford C-MAX ir kompaktāks MPV, kas pirmo reizi tika ieviests 2003. gadā. C-MAX piedāvā labu manevrēšanas spēju pilsētas apstākļos un ietilpīgu salonu, kas padara to par ļoti praktisku izvēli mazākām ģimenēm. Šis modelis ir pazīstams ar savu ekonomisko degvielas patēriņu un elastību. Lietotas auto rezerves daļas un jaunas daļas Ford C-MAX var atrast auto šrotos un rezerves daļu veikalos, kur bieži tiek piedāvātas lētas rezerves daļas.

Ford S-MAX ir vēl viens MPV, kas ir sportiskāks un stilīgāks par Galaxy. S-MAX tika ieviests 2006. gadā un piedāvā izcilu braukšanas dinamiku kombinācijā ar MPV praktiskumu. Tas ir populārs starp tiem, kas meklē ģimenes automašīnu ar sportiska automašīnas īpašībām. Rezerves daļas Ford S-MAX ir pieejamas gan jaunas, gan lietotas, kas palīdz saglabāt automašīnas drošību un veiktspēju.

Ford Focus ir viens no vispopulārākajiem kompaktklases automobiļiem, kas tika ieviests 1998. gadā. Focus ir zināms ar savu braukšanas kvalitāti, modernu tehnoloģiju un pieejamu cenu. Tas ir pieejams vairākās karoserijas versijās, tostarp hečbeks, sedans un universāls. Rezerves daļas Ford Focus ir plaši pieejamas, un tos var iegādāties dažādos auto rezerves daļu veikalos un internetā, nodrošinot vieglu piekļuvi nepieciešamajām detaļām.

Ford Mondeo ir vidējas klases automašīna, kas pirmo reizi tika ieviesta 1993. gadā. Mondeo ir slavens ar savu plašo salonu, augsto komforta līmeni un izcilu braukšanas sniegumu. Tas ir populārs gan biznesa, gan ģimenes automašīnu segmentā. Lietotas auto rezerves daļas un jaunas daļas Ford Mondeo var atrast gan auto veikalos, gan interneta veikalos, kas ļauj uzturēt šo modeli teicamā tehniskā stāvoklī.

Kopumā, Ford piedāvā automašīnas, kas ir piemērotas dažādām vajadzībām un budžetiem, un plašās rezerves daļu pieejamības dēļ to uzturēšana un remonts ir vienkāršs un ekonomisks process. Auto rezerves daļas internetā un lietotas auto rezerves daļas palīdz nodrošināt, ka jūsu Ford automašīna kalpos ilgi un uzticami.