PEUGEOT


Peugeot ir viens no vecākajiem automašīnu zīmoliem pasaulē, kas pazīstams ar savu inovatīvo dizainu, uzticamību un izsmalcinātību. Šis franču zīmols piedāvā plašu automašīnu klāstu, sākot no kompaktām pilsētas automašīnām līdz plašiem ģimenes automobiļiem un sportiskiem modeļiem. Apskatīsim divus populārus Peugeot modeļus: Peugeot 307 un Peugeot 407, un to rezerves daļu pieejamību.

Peugeot 307 tika ieviests 2001. gadā un ražots līdz 2008. gadam. Šis modelis bija ļoti populārs Eiropā un ieguva 2002. gada Eiropas Gada auto titulu pateicoties tā modernajam dizainam, komfortam un drošībai. 307 bija pieejams vairākās karoserijas versijās, ieskaitot hečbeku, universālu un kabrioletu ar atveramu jumtu (coupe-cabriolet). Šis modelis piedāvāja vairākus dzinēju izvēles variantus, ieskaitot ekonomiskus dīzeļa dzinējus, kas bija īpaši populāri Eiropā. Jaunas vai lietotas auto rezerves daļas Peugeot 307 var atrast dažādos auto veikalos un auto rezerves daļu interneta veikalos, piemēram, www.evrotrans.lv. Lētas rezerves daļas ir pieejamas arī auto šrotos un detaļu šrotos, piemēram, auto šrots Rezēknē, kas palīdz saglabāt automašīnu labā stāvoklī par samērā zemām izmaksām.

Peugeot 407 tika ieviests 2004. gadā kā 307 lielāks un eleganšāks brālis, un to ražoja līdz 2011. gadam. 407 piedāvāja vēl labāku komfortu, vairākas drošības funkcijas un plašāku dzinēju klāstu, ieskaitot jaudīgākus benzīna un dīzeļa dzinējus. Šis modelis bija pieejams kā sedans, universāls un coupe, kas piedāvāja stilīgu un praktisku automašīnu izvēli. Peugeot 407 ir zināms ar savu izcilu ceļa turēšanu un augsto vadības komfortu. Rezerves daļas Peugeot 407 ir plaši pieejamas gan jaunas, gan lietotas, nodrošinot nepieciešamās detaļas automašīnas apkopei un remontam.

Visiem Peugeot modeļiem, tostarp 307 un 407, ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvas rezerves daļas, lai uzturētu automašīnu drošību, veiktspēju un komfortu. Auto rezerves daļas interneta veikali un lietotas auto rezerves daļas piedāvā ērtu un izdevīgu veidu, kā atrast nepieciešamās detaļas šīm automašīnām, nodrošinot ilgstošu un uzticamu kalpošanu.

Peugeot 607 ir liela izmēra luksusa sedans, kas tika ieviests 1999. gadā un ražots līdz 2010. gadam. Šis modelis bija paredzēts kā flagmanis Peugeot sedanu klāstā, piedāvājot augstu komforta līmeni, izsmalcinātu dizainu un plašu tehnoloģiju klāstu. 607 bija populārs Eiropas tirgū pateicoties tā elegančai un plašajām funkcijām, piemēram, klimata kontrolei, kvalitatīvai skaņas sistēmai un labi aprīkotam interjeram. Šis modelis bija aprīkots ar benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošināja gan spēku, gan ekonomiju. Jaunas vai lietotas auto rezerves daļas Peugeot 607 var atrast auto veikalos un auto rezerves daļu interneta veikalos, piemēram, www.evrotrans.lv, kur ir pieejamas gan jaunas, gan lietotas daļas.

Peugeot 508 ir vidējas izmēra sedanu un universālu sērija, kas aizstāja 607 un tika ieviesta 2011. gadā. 508 ir pazīstams ar savu moderno dizainu, izcilu degvielas ekonomiju un tehnoloģiju klāstu, tostarp ar hibrīda dzinēju opcijām, kas piedāvā vēl lielāku efektivitāti. Peugeot 508 piedāvā labu līdzsvaru starp komfortu un vadāmību, padarot to par pievilcīgu izvēli gan biznesa, gan ģimenes lietotājiem. Modelis ir aprīkots ar virkni drošības funkciju un modernu vadības asistēšanas tehnoloģiju. Lietotas auto rezerves daļas un jaunas daļas Peugeot 508 ir plaši pieejamas, nodrošinot vieglu piekļuvi nepieciešamajām detaļām automašīnas apkopei un remontam.

Visiem Peugeot modeļiem, tostarp 607 un 508, ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvas rezerves daļas, lai uzturētu automašīnu drošību, veiktspēju un komfortu. Auto veikalos un auto rezerves daļu interneta veikalos, piemēram, www.evrotrans.lv, ir pieejamas dažādas rezerves daļas šiem modeļiem. Auto šrots Rezēknē un citas detaļu šrota vietas bieži piedāvā lētas rezerves daļas, kas var būt noderīgas, veicot automašīnu apkopi un remontu par zemām izmaksām.