Jutīgākā jebkuras mašīnas sastāvdaļa ir balstiekārta. Automašīnas ekspluatācijas laikā balstiekārtas stāvoklis pastāvīgi mainās, tas ir atkarīgs ne tikai no automašīnas nobraukuma un vecuma, bet arī no ceļa virsmas. Tāpēc, ja Jums ir nepieciešams remontēt automašīnas balstiekārtu, tad sazinieties ar mūsu autoservisu, mēs palīdzēsim Jums atjaunot klusumu un komfortu braucienu laikā.

Kādos gadījumos ir nepieciešams balstiekārtas remonts?

Agrāk vai vēlāk katram vadītājam vajag remontēt automašīnas balstiekārtu. Remonta nepieciešamība rodas nepārtrauktu slodžu dēļ neatbilstošos ceļos kopā ar automašīnas svaru un tā ātrumu. Vēlāk detaļas un ritošās daļas pakāpeniski nolietojas.

Transportlīdzekļa remonts ir nepieciešams šādos gadījumos:

  • samazināta bremzēšanas efektivitāte;
  • automašīnas vadība ir pasliktinājusies;
  • automašīnas kustībā dzirdamas svešas skaņas;
  • automašīnas riepas nevienmērīgi nolietojas;
  • braukšanas laikā transportlīdzeklis novirzās no norādītās trajektorijas.

Šīs ir tikai dažas no galvenajām darbības traucējumu pazīmēm, dažos gadījumos tās var būt atšķirīgas, tāpēc pirms remonta uzsākšanas ir jāveic diagnostika.

Pēc tam, kad mēs pabeigsim diagnostikas darbus un konstatēsim balstiekārtas nepareizo darbību, mēs varēsim piedāvāt priekšējās un aizmugures balstiekārtas remontu, nomainot to detaļas, kā arī sviras sailentbloku. Vairumā gadījumu, pēc iejaukšanās automašīnas balstiekārtā, jāveic demontāžas pārbaude.

Ja Jums ir nepieciešams automašīnas balstiekārtas remonts, tad sazinieties ar mūsu automašīnu apkopes centru. Mūsu speciālisti ātri atradīs un novērsīs visus Jūsu automašīnas ritošā sastāva darbības traucējumus. Mēs garantējam mūsu darba kvalitāti par pieņemamu cenu!